Rezydencja Morski Tygiel, Łeba
Rezydencja Morski Tygiel, Łeba
Arrival
Departure

Dieta witaminowa

Dieta bogata w witaminy i minerały to naturalna obrona przed chorobami, które szczególnie w okresie jesienno-zimowym dają nam o sobie znać. Proponowana dieta witaminowa pomaga uzupełnić niedobory witaminowe, przyspiesza przemianę materii i oczyszcza organizm. Jej podstawą jest błonnik zawarty w produktach zbożowych, warzywach i owocach. Muesli występuje w diecie 1-2 razy na dzień, a owoce i warzywa znajdują się w każdym posiłku w różnych postaciach. Błonnik usuwa złogi substancji zanieczyszczających przewód pokarmowy i usprawnia pracę jelit. Witaminy zawarte w warzywach i owocach uzupełniają niedobory. Produkty mleczne fermentowane dostarczają białka do odbudowy organizmu, regulują przemianę materii i wspomagają wchłanianie witaminy C, odpowiedzialnej za odporność. Dieta poprawia funkcjonowanie organizmu i samopoczucie, powoli, ale skutecznie odchudza.

zadzwon

Rooms

A double room with a spacious balcony
from 190 /night
from 190 /night

All elements of furnishings have been selected so as to effectively arrange this interior, creating an intimate atmosphere, perfect for effective rest.

Details of the room

A double room with a spacious balcony

  • Area: 19m2
  • Max.: 2
Apartment for 4 persons with a spacious balcony
from 490 /night
from 490 /night

High class furniture, furnishings emphasizing the standard of the room and a magnificent view from the balcony – all this creates an unforgettable atmosphere ...

Details of the room

Apartment for 4 persons with a spacious balcony

  • Area: 31-33m2
  • Max.: 4
Show all
Location

in a unique area

ul. Nadmorska 5A
84-360 Łeba , PL

See on map
Booking unavailable Opening on 1 July 2019.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close